Deltagarlista Gren 1-46 |
Tävling | Arkivator Cup 2011 | Utskriftsdatum | 01 mars 2011 | |||
Tävlingsort | Falköping | Utskriftstid | 18:36 | |||
Arrangör | Falköpings Simsällskap | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 06 mars 2011 |
Gren 1, 4X50m Medley Fl 14år o ä |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1 | Alingsås SLS Tjejer 1 | 0 | ALINGSÅS | 25 m | 2:29.00 | ||
2 | 155 | Skövde SS Lag 1 | 1995 | SKÖVDE SS | 25 m | 2:33.69 | ||
3 | 156 | Skövde SS Lag 2 | 1995 | SKÖVDE SS | 25 m | 2:39.15 | ||
4 | 28 | Billingens Simklubb | 1993 | BILLINGEN | 25 m | 3:10.00 | ||
Gren 2, 4X50m Medley Po 14år o ä |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 223 | Fss Killar | 0 | FALKÖPING | 25 m | 2:07.63 | ||
2 | 4 | Asls Grabbar 1 | 0 | ALINGSÅS | 25 m | 2:29.00 | ||
3 | 29 | Billingens SK Lion Four | 1997 | BILLINGEN | 25 m | 3:00.00 | ||
4 | 133 | Varabygdens Killar | 0 | VARABYGDEN | 25 m | |||
5 | 204 | SK Götene Lag 1 P | 1991 | SK GÖTENE | 25 m | |||
6 | 160 | Skövde SS Lag 6 | 0 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
Gren 3, 4X50m Medley Fl 13år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 203 | SK Götene Lag 1 F | 0 | SK GÖTENE | 25 m | 2:51.33 | ||
2 | 157 | Skövde SS Lag 3 | 1998 | SKÖVDE SS | 25 m | 3:03.52 | ||
3 | 136 | Mariestad Dam C-E | 2000 | MARIESTAD | 25 m | |||
4 | 134 | Varabygdens Tjejer | 0 | VARABYGDEN | 25 m | |||
5 | 113 | Åss Lag1 | 0 | ÅSUNDEN | 25 m | |||
6 | 3 | Alingsås SLS Tjejer 3 | 0 | ALINGSÅS | 25 m | |||
7 | 2 | Alingsås SLS Tjejer 2 | 0 | ALINGSÅS | 25 m | |||
8 | 158 | Skövde SS Lag 4 | 1998 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
Gren 4, 4X50m Medley Po 13år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 159 | Skövde SS Lag 5 | 1998 | SKÖVDE SS | 25 m | 2:31.81 | ||
2 | 137 | Mariestad Herr 1 | 0 | MARIESTAD | 25 m | 2:34.81 | ||
3 | 5 | Asls Grabbar 2 | 0 | ALINGSÅS | 25 m | |||
Gren 5, 100m Frisim Fl 12år o ä |
OBS! Gren 5, 7 och 9 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 174 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 59.80 | |
2 | 188 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 1:03.95 | |
3 | 164 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 1:04.68 | |
4 | 58 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 1:05.34 | |
5 | 148 | Segerstedt Rebecca | 1994 | MARIESTAD | BX5494 | 25 m | 1:06.64 | |
6 | 249 | Winlöf Linnéa | 1994 | FALKÖPING | AD0494 | 25 m | 1:07.25 | |
7 | 141 | Läth Julia | 1997 | MARIESTAD | AV1897 | 25 m | 1:07.78 | |
8 | 26 | Zellén Sophia | 1996 | ALINGSÅS | BQ9496 | 25 m | 1:07.87 | |
9 | 20 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 1:08.00 | |
10 | 130 | Törnqvist Cajsa | 1996 | ÅSUNDEN | BD1296 | 25 m | 1:08.15 | |
11 | 23 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 1:08.83 | |
12 | 131 | Ullberg Camilla | 1997 | ÅSUNDEN | AS6497 | 25 m | 1:09.59 | |
13 | 219 | Larm Matilda | 1999 | SK GÖTENE | AD5699 | 25 m | 1:09.67 | |
14 | 241 | Samuelsson Nora | 1997 | FALKÖPING | AG8897 | 25 m | 1:09.96 | |
15 | 106 | Johansson Hanna | 1997 | VARABYGDEN | AS0497 | 25 m | 1:10.57 | |
16 | 176 | Jern Lovisa | 1995 | SKÖVDE SS | AW3295 | 25 m | 1:10.74 | |
17 | 15 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 1:11.70 | |
18 | 24 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 1:12.17 | |
19 | 201 | Wallén Elise | 1998 | SKÖVDE SS | AN1298 | 25 m | 1:12.39 | |
20 | 51 | Mellqvist Elvira | 1995 | BILLINGEN | AW0295 | 25 m | 1:14.48 | |
21 | 162 | Andersson Fanny | 1995 | SKÖVDE SS | BD3295 | 25 m | 1:14.84 | |
22 | 119 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | 1:15.46 | |
23 | 173 | Grape Elina | 1995 | SKÖVDE SS | BS5295 | 25 m | 1:15.66 | |
24 | 121 | Larsson Julia | 1998 | ÅSUNDEN | BD8698 | 25 m | 1:19.74 | |
25 | 27 | Sagré Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 25 m | 1:19.79 | |
26 | 168 | Essemo-Lorenzen Sara | 1995 | SKÖVDE SS | AL5695 | 25 m | 1:20.03 | |
27 | 194 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 25 m | 1:20.78 | |
28 | 109 | Lindberg Wilma | 1999 | VARABYGDEN | AO8699 | 25 m | 1:22.77 | |
29 | 10 | Forsberg Sandra | 1996 | ALINGSÅS | BP5696 | 25 m | 1:23.29 | |
30 | 21 | Söderman Linnéa | 1998 | ALINGSÅS | AL0298 | 25 m | 1:23.99 | |
31 | 52 | Olofsson Erica | 1998 | BILLINGEN | AG2898 | 25 m | 1:24.47 | |
32 | 95 | Bengtsson Emilia | 1999 | VARABYGDEN | AP7499 | 25 m | 1:24.89 | |
33 | 45 | Gustavsson Julia | 1998 | BILLINGEN | AC4298 | 25 m | 1:26.14 | |
34 | 153 | Henningsson Emelie | 1997 | TÖREBODA | AK6697 | 25 m | 1:29.49 | |
35 | 167 | Ericsson Moa | 1997 | SKÖVDE SS | AJ8297 | 25 m | 1:30.86 | |
36 | 43 | Grönlund Ellen | 1997 | BILLINGEN | AR2697 | 25 m | 1:31.52 | |
37 | 149 | Skorupka Hanna | 1999 | MARIESTAD | AX3699 | 25 m | 1:32.31 | |
38 | 120 | Johansson Fanny | 1999 | ÅSUNDEN | AY0699 | 25 m | 1:32.40 | |
39 | 135 | Andersson Jessica | 1997 | VARABYGDEN | BB7497 | 25 m | 1:33.70 | |
40 | 207 | Andersson Elin | 1999 | SK GÖTENE | AG1499 | 25 m | 1:33.92 | |
41 | 55 | Schiller Lisa | 1999 | BILLINGEN | AG8499 | 50 m | 1:35.02 | |
42 | 108 | Larsson Olivia | 1998 | VARABYGDEN | BB6498 | 25 m | 1:35.93 | |
43 | 166 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 1:36.83 | |
44 | 101 | Fremäng Lovisa | 1999 | VARABYGDEN | AO7699 | 25 m | 1:37.24 | |
45 | 254 | Gustavsson Sandra | 1996 | VARABYGDEN | BN2296 | 25 m | 1:38.29 | |
46 | 210 | Borg Vendela | 1998 | SK GÖTENE | AO1698 | 25 m | 1:43.52 | |
47 | 102 | Hansen Alice | 1999 | VARABYGDEN | AP2899 | 25 m | 2:39.95 | |
48 | 218 | Hult Julia Andersson | 1998 | SK GÖTENE | BH4698 | 25 m | ||
49 | 215 | Fridell Julia | 1999 | SK GÖTENE | AX8499 | 25 m | ||
50 | 123 | Paasikivi Melinda | 1999 | ÅSUNDEN | AY6499 | 25 m | ||
51 | 125 | Sandin Linnea | 1999 | ÅSUNDEN | AS0699 | 25 m | ||
52 | 132 | Wallgren Amanda | 1999 | ÅSUNDEN | AT3699 | 25 m | ||
53 | 175 | Jern Isabelle | 1998 | SKÖVDE SS | AU8498 | 25 m | ||
54 | 184 | Kullander Amanda | 1999 | SKÖVDE SS | AS1699 | 25 m | ||
55 | 85 | Kylén Matilda | 1999 | SKARA SS | AX1699 | 25 m | ||
56 | 240 | Rislund Lovis | 1999 | FALKÖPING | 25 m | |||
57 | 189 | Pålsson Linnea | 1995 | SKÖVDE SS | AL7695 | 25 m | ||
Gren 6, 100m Frisim Po 12år o ä |
OBS! Gren 6, 8 och 10 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 183 | Kjellqvist Anton | 1991 | SKÖVDE SS | AH1991 | 25 m | 55.40 | |
2 | 8 | Decoy Marcus | 1992 | ALINGSÅS | AX5192 | 25 m | 56.14 | |
3 | 229 | Elofsson Andreas | 1995 | FALKÖPING | AF3995 | 25 m | 59.61 | |
4 | 11 | Frost Mikael | 1993 | ALINGSÅS | AS5393 | 25 m | 1:00.39 | |
5 | 230 | Elofsson Jonathan | 1993 | FALKÖPING | AV7393 | 25 m | 1:00.80 | |
6 | 227 | Björefeldt Johan | 1994 | FALKÖPING | AK6194 | 25 m | 1:01.05 | |
7 | 190 | Ramos Marco | 1993 | SKÖVDE SS | AD7193 | 25 m | 1:01.08 | |
8 | 231 | Ingemansson Gustav | 1995 | FALKÖPING | AO3395 | 25 m | 1:05.13 | |
9 | 105 | Johansson Andreas | 1995 | VARABYGDEN | AP7995 | 25 m | 1:05.34 | |
10 | 6 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 1:05.82 | |
11 | 142 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 1:07.17 | |
12 | 161 | Andersson Anton | 1996 | SKÖVDE SS | AU2796 | 25 m | 1:08.17 | |
13 | 195 | Staflund Johan | 1997 | SKÖVDE SS | AE7197 | 25 m | 1:08.73 | |
14 | 107 | Larsson Kristoffer | 1997 | VARABYGDEN | AO9197 | 25 m | 1:09.63 | |
15 | 253 | Backlund Lars | 1949 | KUNGSBACKA | AA4149 | 25 m | 1:10.21 | |
16 | 116 | Björklund Anton | 1995 | ÅSUNDEN | AU4795 | 25 m | 1:10.78 | |
17 | 111 | Lund Erik | 1996 | VARABYGDEN | AO9596 | 25 m | 1:10.81 | |
18 | 53 | Petuchov Jurij | 1997 | BILLINGEN | AO4197 | 25 m | 1:11.72 | |
19 | 61 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 1:12.60 | |
20 | 202 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 25 m | 1:12.70 | |
21 | 16 | Kaudern Jesper | 1997 | ALINGSÅS | AN4997 | 25 m | 1:12.86 | |
22 | 213 | Engqvist Victor | 1997 | SK GÖTENE | AN1997 | 25 m | 1:13.50 | |
23 | 91 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 1:13.83 | |
24 | 221 | Runersjö Nils | 1995 | SK GÖTENE | AZ3595 | 25 m | 1:14.03 | |
25 | 146 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 1:15.31 | |
26 | 138 | German Eddie | 1997 | MARIESTAD | AH4397 | 25 m | 1:15.64 | |
27 | 250 | Öhlin Felix | 1995 | FALKÖPING | BB2395 | 25 m | 1:15.86 | |
28 | 98 | Christensson Linus | 1995 | VARABYGDEN | AP6995 | 25 m | 1:16.91 | |
29 | 211 | Dzafic Amel | 1997 | SK GÖTENE | AN2997 | 25 m | 1:17.35 | |
30 | 209 | Björkman Jesper | 1997 | SK GÖTENE | AN8797 | 25 m | 1:17.77 | |
31 | 54 | Schiller Carl | 1997 | BILLINGEN | AE1197 | 25 m | 1:18.61 | |
32 | 37 | Erixon Theo | 1997 | BILLINGEN | AM0597 | 25 m | 1:19.98 | |
33 | 233 | Johansson Lucas | 1997 | FALKÖPING | AJ0397 | 25 m | 1:21.75 | |
34 | 100 | Fremäng Emil | 1996 | VARABYGDEN | AU3796 | 25 m | 1:22.69 | |
35 | 49 | Johansson Mattias | 1997 | BILLINGEN | AM9397 | 25 m | 1:23.61 | |
36 | 206 | Andersson Anton | 1997 | SK GÖTENE | AN9797 | 25 m | 1:24.12 | |
37 | 13 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 25 m | 1:25.69 | |
38 | 182 | Karhi Mattias | 1999 | SKÖVDE SS | AH0399 | 25 m | 1:26.40 | |
39 | 234 | Johansson Viktor | 1998 | FALKÖPING | AL7798 | 50 m | 1:28.43 | |
40 | 97 | Christensson Hampus | 1999 | VARABYGDEN | AD9399 | 25 m | 1:29.63 | |
41 | 110 | Lund Carl | 1999 | VARABYGDEN | AE5799 | 25 m | 1:49.33 | |
42 | 220 | Lövgren Jesper | 1999 | SK GÖTENE | 25 m | |||
43 | 222 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 25 m | ||
Gren 11, 50m Frisim Fl 10-11år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 93 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 34.11 | |
2 | 212 | Dzafic Amela | 2000 | SK GÖTENE | AG3400 | 25 m | 39.57 | |
3 | 186 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 25 m | 40.41 | |
4 | 62 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | 25 m | 40.55 | ||
5 | 143 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | AB2801 | 25 m | 41.05 | |
6 | 192 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 25 m | 41.55 | |
7 | 129 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | 41.57 | |
8 | 60 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | AO1200 | 25 m | 43.28 | |
9 | 99 | Eliaesson Emilia | 2000 | VARABYGDEN | AG1400 | 25 m | 45.16 | |
10 | 242 | Samuelsson Tuva | 2001 | FALKÖPING | AB5201 | 25 m | 45.73 | |
11 | 67 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | 25 m | 46.50 | ||
12 | 185 | Lindberg Anna | 2001 | SKÖVDE SS | AH4401 | 25 m | 47.47 | |
13 | 247 | Winberg Alma | 2001 | FALKÖPING | AH6401 | 25 m | 47.67 | |
14 | 70 | Ericsson Alma | 2000 | MASS | 25 m | 48.03 | ||
15 | 63 | Elsius Emma | 2000 | MASS | 25 m | 48.50 | ||
16 | 216 | Graje Cornelia | 2000 | SK GÖTENE | AV9400 | 25 m | 50.05 | |
17 | 65 | Premmert Ellen | 2001 | MASS | 25 m | 50.29 | ||
18 | 69 | Henriksson Moa | 2001 | MASS | 25 m | 51.17 | ||
19 | 17 | Lundgren Johanna | 2001 | ALINGSÅS | 25 m | 52.49 | ||
20 | 87 | Ingmarsson Agnes | 2000 | SKARA SS | AX4400 | 25 m | 52.86 | |
21 | 225 | Axelsson Nora | 2000 | FALKÖPING | AO9600 | 25 m | 55.26 | |
22 | 96 | Berglund Emilia | 2000 | VARABYGDEN | AP3800 | 25 m | 57.06 | |
23 | 208 | Andersson Klara | 2001 | SK GÖTENE | AC6801 | 25 m | 57.17 | |
24 | 64 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | 25 m | 58.40 | ||
25 | 246 | Svensson Kajsa | 2001 | FALKÖPING | AH7401 | 25 m | 58.85 | |
26 | 104 | Jansson Annie | 2001 | VARABYGDEN | AC5201 | 25 m | 1:00.00 | |
27 | 90 | Cervin Jasemin | 2001 | SKENE SIM | AN5601 | 25 m | 1:02.21 | |
28 | 112 | Lund Ida | 2001 | VARABYGDEN | AC4201 | 25 m | 1:03.19 | |
29 | 197 | Ström Emma | 2001 | SKÖVDE SS | 25 m | 1:07.56 | ||
30 | 252 | Kovala Mollie | 2001 | MARIESTAD | 25 m | 1:07.61 | ||
31 | 50 | Linde Lova | 2000 | BILLINGEN | 25 m | 1:17.05 | ||
32 | 19 | Rosenberg Jenni | 2000 | ALINGSÅS | 25 m | 1:18.38 | ||
33 | 86 | Lindström Victoria | 2000 | SKARA SS | 25 m | |||
34 | 81 | Brunberg Linnea | 2000 | SKARA SS | 25 m | |||
35 | 40 | Forssgren Anna | 2001 | BILLINGEN | 25 m | |||
36 | 66 | Selborn Johanna | 2001 | MASS | 25 m | |||
37 | 228 | Björkman Hanna | 2001 | FALKÖPING | 25 m | |||
38 | 68 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | 25 m | |||
39 | 34 | Emanuelsson Vera Fransson | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | ||
40 | 33 | Dovrén Tilda | 2001 | BILLINGEN | AB6401 | 25 m | ||
41 | 31 | Blomgren Angelica | 2001 | BILLINGEN | 25 m | |||
42 | 82 | Grahn Elin | 2001 | SKARA SS | AO8401 | 25 m | ||
43 | 144 | Nordkvist Alice | 2000 | MARIESTAD | AV8400 | 25 m | ||
Gren 12, 50m Frisim Po 10-11år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 25 m | 38.24 | |
2 | 165 | Brockmar Linus | 2001 | SKÖVDE SS | AB1901 | 25 m | 38.92 | |
3 | 118 | Hansson Dennis | 2000 | ÅSUNDEN | AB9900 | 25 m | 39.73 | |
4 | 75 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | 25 m | 42.23 | ||
5 | 22 | Vandija Alexander | 2000 | ALINGSÅS | 25 m | 42.48 | ||
6 | 74 | Fredin Felix | 2000 | MASS | 25 m | 45.10 | ||
7 | 72 | Schiöler Felix | 2001 | MASS | 25 m | 47.27 | ||
8 | 187 | Nilssen Linus | 2000 | SKÖVDE SS | 25 m | 48.40 | ||
9 | 147 | Palmér Jakob | 2001 | MARIESTAD | AC6901 | 25 m | 49.12 | |
10 | 7 | Bergstedt Robin | 2000 | ALINGSÅS | AC6700 | 25 m | 49.13 | |
11 | 59 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 50 m | 49.60 | |
12 | 198 | Thorsell Ludvig | 2001 | SKÖVDE SS | 25 m | 51.23 | ||
13 | 71 | Tiger Emil | 2000 | MASS | 25 m | 51.74 | ||
14 | 217 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | 25 m | 51.98 | ||
15 | 179 | Johansson Rasmus | 2000 | SKÖVDE SS | AI4700 | 25 m | 54.28 | |
16 | 127 | Svensson Markus | 2001 | ÅSUNDEN | AH0301 | 25 m | 54.46 | |
17 | 117 | Gustafsson Simon | 2001 | ÅSUNDEN | AH9101 | 25 m | 54.79 | |
18 | 237 | Linnarsson Joel | 2001 | FALKÖPING | 25 m | 1:02.76 | ||
19 | 245 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 25 m | |||
20 | 89 | Lugn Adam | 2001 | SKARA SS | AH0701 | 25 m | ||
21 | 42 | Garström Karl | 2001 | BILLINGEN | 25 m | |||
22 | 177 | Jernberg Erik | 2000 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
23 | 172 | Grahn Herbert | 2001 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
24 | 128 | Svensson Viktor | 2000 | ÅSUNDEN | AP8300 | 25 m | ||
25 | 244 | Sandgren Oskar | 2001 | FALKÖPING | 25 m | |||
26 | 73 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | 25 m | |||
Gren 13, 25m Frisim Fl 9år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 79 | Lindqvist Elina | 2002 | MASS | AC1402 | 25 m | 17.83 | |
2 | 78 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 25 m | 20.09 | |
3 | 76 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 25 m | 21.21 | |
4 | 12 | Hedlund Emma | 2002 | ALINGSÅS | 25 m | 25.86 | ||
5 | 191 | Rosebrink Tindra | 2003 | SKÖVDE SS | AA5603 | 25 m | 27.32 | |
6 | 248 | Winlöf Ebba | 2003 | FALKÖPING | AA8203 | 25 m | 27.83 | |
7 | 14 | Hägglund Sara | 2002 | ALINGSÅS | 25 m | 28.50 | ||
8 | 77 | Andrén Mikaela | 2002 | MASS | 25 m | 29.21 | ||
9 | 193 | Rosenqvist Tilda | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | 29.53 | ||
10 | 18 | Rohrmüller Hanna | 2002 | ALINGSÅS | 25 m | 30.01 | ||
11 | 92 | Lilja Astrid | 2002 | SKENE SIM | AE3602 | 25 m | 33.43 | |
12 | 255 | Johansson Ida | 2002 | FALKÖPING | AE1602 | 25 m | 33.60 | |
13 | 36 | Ericsson Isabelle | 2003 | BILLINGEN | 25 m | 36.05 | ||
14 | 239 | Palmenäs Emma | 2002 | FALKÖPING | 25 m | 41.28 | ||
15 | 41 | Forssgren Klara | 2003 | BILLINGEN | 25 m | 44.12 | ||
16 | 57 | Thempo Clara | 2003 | BILLINGEN | 25 m | |||
17 | 35 | Engman Stina | 2003 | BILLINGEN | 25 m | |||
18 | 32 | Blomgren Emilia | 2004 | BILLINGEN | 25 m | |||
19 | 163 | Andersson Hanna | 2002 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
20 | 199 | Torin Alexandra | 2002 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
21 | 39 | Forss Trine | 2003 | BILLINGEN | 25 m | |||
22 | 38 | Forss Jennie | 2002 | BILLINGEN | 25 m | |||
23 | 44 | Gustavsson Elsa | 2005 | BILLINGEN | 25 m | |||
24 | 46 | Gustavsson Tea | 2002 | BILLINGEN | 25 m | |||
25 | 152 | Zanderau Willma | 2003 | MARIESTAD | AB7203 | 25 m | ||
26 | 56 | Spångberg Hilda | 2003 | BILLINGEN | 25 m | |||
27 | 224 | Axelsson Märta | 2003 | FALKÖPING | 25 m | |||
28 | 235 | Karlström Matilda | 2002 | FALKÖPING | 25 m | |||
29 | 236 | Kämpe Jenny | 2002 | FALKÖPING | 25 m | |||
30 | 94 | Skoglund Emelia | 2003 | SKENE SIM | AB4603 | 25 m | ||
31 | 122 | Odd Elsa | 2002 | ÅSUNDEN | AE4602 | 25 m | ||
32 | 126 | Singstrand Isabelle | 2002 | ÅSUNDEN | AA9602 | 25 m | ||
33 | 238 | Omic Hanna | 2003 | FALKÖPING | 25 m | |||
34 | 243 | Sandgren Olivia | 2003 | FALKÖPING | 25 m | |||
35 | 47 | Hagström Lovis | 2004 | BILLINGEN | 25 m | |||
Gren 14, 25m Frisim Po 9år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 103 | Hansen Ludvig | 2003 | VARABYGDEN | AA3303 | 25 m | 22.83 | |
2 | 88 | Klarén Karl-Johan | 2002 | SKARA SS | AC4302 | 25 m | 27.15 | |
3 | 169 | Gereonsson Viktor | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | 31.48 | ||
4 | 140 | Leijon Markus | 2002 | MARIESTAD | 25 m | |||
5 | 232 | Johansson Jonatan | 2002 | FALKÖPING | 25 m | |||
6 | 200 | Torin Viktor | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
7 | 171 | Gertsson Oskar | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
Gren 15, 100m Bröstsim Fl 14år o ä |
OBS! Gren 15 och 17 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 58 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 1:18.93 | |
2 | 249 | Winlöf Linnéa | 1994 | FALKÖPING | AD0494 | 25 m | 1:25.00 | |
3 | 20 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 1:25.01 | |
4 | 106 | Johansson Hanna | 1997 | VARABYGDEN | AS0497 | 25 m | 1:25.44 | |
5 | 176 | Jern Lovisa | 1995 | SKÖVDE SS | AW3295 | 25 m | 1:29.14 | |
6 | 173 | Grape Elina | 1995 | SKÖVDE SS | BS5295 | 25 m | 1:29.78 | |
7 | 162 | Andersson Fanny | 1995 | SKÖVDE SS | BD3295 | 25 m | 1:31.52 | |
8 | 26 | Zellén Sophia | 1996 | ALINGSÅS | BQ9496 | 25 m | 1:31.57 | |
9 | 148 | Segerstedt Rebecca | 1994 | MARIESTAD | BX5494 | 25 m | 1:32.41 | |
10 | 130 | Törnqvist Cajsa | 1996 | ÅSUNDEN | BD1296 | 25 m | 1:32.75 | |
11 | 51 | Mellqvist Elvira | 1995 | BILLINGEN | AW0295 | 25 m | 1:33.11 | |
12 | 241 | Samuelsson Nora | 1997 | FALKÖPING | AG8897 | 25 m | 1:36.29 | |
13 | 153 | Henningsson Emelie | 1997 | TÖREBODA | AK6697 | 25 m | 1:36.38 | |
14 | 188 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 1:37.61 | |
15 | 131 | Ullberg Camilla | 1997 | ÅSUNDEN | AS6497 | 25 m | 1:38.13 | |
16 | 189 | Pålsson Linnea | 1995 | SKÖVDE SS | AL7695 | 25 m | 1:39.89 | |
17 | 10 | Forsberg Sandra | 1996 | ALINGSÅS | BP5696 | 25 m | 1:44.26 | |
18 | 254 | Gustavsson Sandra | 1996 | VARABYGDEN | BN2296 | 25 m | 1:56.45 | |
19 | 135 | Andersson Jessica | 1997 | VARABYGDEN | BB7497 | 25 m | 2:16.37 | |
20 | 43 | Grönlund Ellen | 1997 | BILLINGEN | AR2697 | 25 m | ||
21 | 167 | Ericsson Moa | 1997 | SKÖVDE SS | AJ8297 | 25 m | ||
22 | 164 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | ||
Gren 16, 100m Bröstsim Po 14år o ä |
OBS! Gren 16 och 18 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 8 | Decoy Marcus | 1992 | ALINGSÅS | AX5192 | 25 m | 1:06.90 | |
2 | 229 | Elofsson Andreas | 1995 | FALKÖPING | AF3995 | 25 m | 1:08.27 | |
3 | 190 | Ramos Marco | 1993 | SKÖVDE SS | AD7193 | 25 m | 1:15.46 | |
4 | 230 | Elofsson Jonathan | 1993 | FALKÖPING | AV7393 | 25 m | 1:17.31 | |
5 | 195 | Staflund Johan | 1997 | SKÖVDE SS | AE7197 | 25 m | 1:21.44 | |
6 | 11 | Frost Mikael | 1993 | ALINGSÅS | AS5393 | 25 m | 1:22.76 | |
7 | 209 | Björkman Jesper | 1997 | SK GÖTENE | AN8797 | 25 m | 1:26.03 | |
8 | 105 | Johansson Andreas | 1995 | VARABYGDEN | AP7995 | 25 m | 1:26.06 | |
9 | 231 | Ingemansson Gustav | 1995 | FALKÖPING | AO3395 | 25 m | 1:26.07 | |
10 | 253 | Backlund Lars | 1949 | KUNGSBACKA | AA4149 | 25 m | 1:30.27 | |
11 | 227 | Björefeldt Johan | 1994 | FALKÖPING | AK6194 | 25 m | 1:31.39 | |
12 | 98 | Christensson Linus | 1995 | VARABYGDEN | AP6995 | 25 m | 1:31.49 | |
13 | 221 | Runersjö Nils | 1995 | SK GÖTENE | AZ3595 | 25 m | 1:32.80 | |
14 | 16 | Kaudern Jesper | 1997 | ALINGSÅS | AN4997 | 25 m | 1:33.64 | |
15 | 111 | Lund Erik | 1996 | VARABYGDEN | AO9596 | 25 m | 1:36.18 | |
16 | 233 | Johansson Lucas | 1997 | FALKÖPING | AJ0397 | 25 m | 1:36.58 | |
17 | 250 | Öhlin Felix | 1995 | FALKÖPING | BB2395 | 25 m | 1:36.74 | |
18 | 116 | Björklund Anton | 1995 | ÅSUNDEN | AU4795 | 25 m | 1:38.13 | |
19 | 107 | Larsson Kristoffer | 1997 | VARABYGDEN | AO9197 | 25 m | 1:38.25 | |
20 | 53 | Petuchov Jurij | 1997 | BILLINGEN | AO4197 | 25 m | 1:38.69 | |
21 | 54 | Schiller Carl | 1997 | BILLINGEN | AE1197 | 25 m | 1:39.33 | |
22 | 206 | Andersson Anton | 1997 | SK GÖTENE | AN9797 | 25 m | 1:40.89 | |
23 | 138 | German Eddie | 1997 | MARIESTAD | AH4397 | 25 m | 1:41.59 | |
24 | 211 | Dzafic Amel | 1997 | SK GÖTENE | AN2997 | 25 m | 1:43.06 | |
25 | 37 | Erixon Theo | 1997 | BILLINGEN | AM0597 | 25 m | 1:51.39 | |
26 | 100 | Fremäng Emil | 1996 | VARABYGDEN | AU3796 | 25 m | 1:55.51 | |
27 | 213 | Engqvist Victor | 1997 | SK GÖTENE | AN1997 | 25 m | 1:56.21 | |
28 | 115 | Basth John | 1997 | ÅSUNDEN | AP9597 | 25 m | 2:01.73 | |
29 | 183 | Kjellqvist Anton | 1991 | SKÖVDE SS | AH1991 | 25 m | ||
Gren 19, 50m Bröstsim Fl 10-13år |
OBS! Gren 19 och 21 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 201 | Wallén Elise | 1998 | SKÖVDE SS | AN1298 | 25 m | 41.35 | |
2 | 219 | Larm Matilda | 1999 | SK GÖTENE | AD5699 | 25 m | 42.42 | |
3 | 119 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | 43.07 | |
4 | 95 | Bengtsson Emilia | 1999 | VARABYGDEN | AP7499 | 25 m | 43.82 | |
5 | 120 | Johansson Fanny | 1999 | ÅSUNDEN | AY0699 | 25 m | 44.07 | |
6 | 23 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 44.64 | |
7 | 93 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 45.31 | |
8 | 109 | Lindberg Wilma | 1999 | VARABYGDEN | AO8699 | 25 m | 46.35 | |
9 | 175 | Jern Isabelle | 1998 | SKÖVDE SS | AU8498 | 25 m | 46.62 | |
10 | 24 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 47.62 | |
11 | 123 | Paasikivi Melinda | 1999 | ÅSUNDEN | AY6499 | 25 m | 47.66 | |
12 | 194 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 25 m | 47.86 | |
13 | 27 | Sagré Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 25 m | 48.07 | |
14 | 52 | Olofsson Erica | 1998 | BILLINGEN | AG2898 | 25 m | 48.78 | |
15 | 210 | Borg Vendela | 1998 | SK GÖTENE | AO1698 | 25 m | 49.47 | |
16 | 129 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | 50.61 | |
17 | 242 | Samuelsson Tuva | 2001 | FALKÖPING | AB5201 | 25 m | 51.19 | |
18 | 192 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 25 m | 51.30 | |
19 | 207 | Andersson Elin | 1999 | SK GÖTENE | AG1499 | 25 m | 51.52 | |
20 | 101 | Fremäng Lovisa | 1999 | VARABYGDEN | AO7699 | 25 m | 51.95 | |
21 | 21 | Söderman Linnéa | 1998 | ALINGSÅS | AL0298 | 25 m | 52.44 | |
22 | 143 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | AB2801 | 25 m | 52.90 | |
23 | 212 | Dzafic Amela | 2000 | SK GÖTENE | AG3400 | 25 m | 53.09 | |
24 | 67 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | 25 m | 53.33 | ||
25 | 99 | Eliaesson Emilia | 2000 | VARABYGDEN | AG1400 | 25 m | 53.56 | |
26 | 184 | Kullander Amanda | 1999 | SKÖVDE SS | AS1699 | 25 m | 54.42 | |
27 | 102 | Hansen Alice | 1999 | VARABYGDEN | AP2899 | 25 m | 54.49 | |
28 | 104 | Jansson Annie | 2001 | VARABYGDEN | AC5201 | 25 m | 54.75 | |
29 | 108 | Larsson Olivia | 1998 | VARABYGDEN | BB6498 | 25 m | 54.80 | |
30 | 60 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | AO1200 | 25 m | 54.90 | |
31 | 48 | Ivarsson Nellie | 1998 | BILLINGEN | BF4498 | 25 m | 55.57 | |
32 | 216 | Graje Cornelia | 2000 | SK GÖTENE | AV9400 | 25 m | 55.77 | |
33 | 218 | Hult Julia Andersson | 1998 | SK GÖTENE | BH4698 | 25 m | 55.84 | |
34 | 85 | Kylén Matilda | 1999 | SKARA SS | AX1699 | 25 m | 56.32 | |
35 | 69 | Henriksson Moa | 2001 | MASS | 25 m | 57.17 | ||
36 | 55 | Schiller Lisa | 1999 | BILLINGEN | AG8499 | 25 m | 57.17 | |
37 | 215 | Fridell Julia | 1999 | SK GÖTENE | AX8499 | 25 m | 57.44 | |
38 | 186 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 25 m | 58.28 | |
39 | 45 | Gustavsson Julia | 1998 | BILLINGEN | AC4298 | 25 m | 58.95 | |
40 | 166 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 25 m | 59.47 | |
41 | 144 | Nordkvist Alice | 2000 | MARIESTAD | AV8400 | 25 m | 59.55 | |
42 | 247 | Winberg Alma | 2001 | FALKÖPING | AH6401 | 25 m | 59.66 | |
43 | 145 | Ohlsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 25 m | 1:02.26 | |
44 | 246 | Svensson Kajsa | 2001 | FALKÖPING | AH7401 | 25 m | 1:02.59 | |
45 | 87 | Ingmarsson Agnes | 2000 | SKARA SS | AX4400 | 25 m | 1:03.81 | |
46 | 90 | Cervin Jasemin | 2001 | SKENE SIM | AN5601 | 25 m | 1:05.87 | |
47 | 19 | Rosenberg Jenni | 2000 | ALINGSÅS | 25 m | 1:06.50 | ||
48 | 208 | Andersson Klara | 2001 | SK GÖTENE | AC6801 | 25 m | 1:07.34 | |
49 | 132 | Wallgren Amanda | 1999 | ÅSUNDEN | AT3699 | 25 m | 1:10.71 | |
50 | 50 | Linde Lova | 2000 | BILLINGEN | 25 m | 1:13.22 | ||
51 | 240 | Rislund Lovis | 1999 | FALKÖPING | 25 m | 1:32.35 | ||
52 | 34 | Emanuelsson Vera Fransson | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | ||
53 | 170 | Gertsson Hanna | 1999 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
54 | 17 | Lundgren Johanna | 2001 | ALINGSÅS | 25 m | |||
55 | 33 | Dovrén Tilda | 2001 | BILLINGEN | AB6401 | 25 m | ||
56 | 252 | Kovala Mollie | 2001 | MARIESTAD | 25 m | |||
57 | 185 | Lindberg Anna | 2001 | SKÖVDE SS | AH4401 | 25 m | ||
58 | 197 | Ström Emma | 2001 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
59 | 40 | Forssgren Anna | 2001 | BILLINGEN | 25 m | |||
60 | 66 | Selborn Johanna | 2001 | MASS | 25 m | |||
61 | 64 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | 25 m | |||
62 | 68 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | 25 m | |||
63 | 62 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | 25 m | |||
64 | 149 | Skorupka Hanna | 1999 | MARIESTAD | AX3699 | 25 m | ||
65 | 82 | Grahn Elin | 2001 | SKARA SS | AO8401 | 25 m | ||
66 | 86 | Lindström Victoria | 2000 | SKARA SS | 25 m | |||
67 | 214 | Friberg Malin | 1998 | SK GÖTENE | 25 m | |||
68 | 228 | Björkman Hanna | 2001 | FALKÖPING | 25 m | |||
69 | 81 | Brunberg Linnea | 2000 | SKARA SS | 25 m | |||
Gren 20, 50m Bröstsim Po 10-13år |
OBS! Gren 20 och 22 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 142 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 40.89 | |
2 | 91 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 42.89 | |
3 | 6 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 43.98 | |
4 | 61 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 44.14 | |
5 | 97 | Christensson Hampus | 1999 | VARABYGDEN | AD9399 | 25 m | 48.09 | |
6 | 182 | Karhi Mattias | 1999 | SKÖVDE SS | AH0399 | 25 m | 49.02 | |
7 | 146 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 50.13 | |
8 | 202 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 25 m | 50.44 | |
9 | 13 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 25 m | 50.81 | |
10 | 118 | Hansson Dennis | 2000 | ÅSUNDEN | AB9900 | 25 m | 53.35 | |
11 | 110 | Lund Carl | 1999 | VARABYGDEN | AE5799 | 25 m | 53.49 | |
12 | 9 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | 25 m | 53.53 | ||
13 | 75 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | 25 m | 55.14 | ||
14 | 180 | Jonsson Adam | 1999 | SKÖVDE SS | 25 m | 55.79 | ||
15 | 71 | Tiger Emil | 2000 | MASS | 25 m | 56.33 | ||
16 | 178 | Jernström Max | 1999 | SKÖVDE SS | AM2599 | 25 m | 56.72 | |
17 | 217 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | 25 m | 56.97 | ||
18 | 222 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 25 m | 58.15 | |
19 | 73 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | 25 m | 58.51 | ||
20 | 25 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 25 m | 58.55 | |
21 | 147 | Palmér Jakob | 2001 | MARIESTAD | AC6901 | 25 m | 1:00.14 | |
22 | 22 | Vandija Alexander | 2000 | ALINGSÅS | 25 m | 1:00.43 | ||
23 | 179 | Johansson Rasmus | 2000 | SKÖVDE SS | AI4700 | 25 m | 1:00.91 | |
24 | 234 | Johansson Viktor | 1998 | FALKÖPING | AL7798 | 25 m | 1:01.41 | |
25 | 220 | Lövgren Jesper | 1999 | SK GÖTENE | 25 m | 1:02.05 | ||
26 | 187 | Nilssen Linus | 2000 | SKÖVDE SS | 25 m | 1:11.18 | ||
27 | 237 | Linnarsson Joel | 2001 | FALKÖPING | 25 m | 1:12.42 | ||
28 | 7 | Bergstedt Robin | 2000 | ALINGSÅS | AC6700 | 25 m | 1:17.07 | |
29 | 165 | Brockmar Linus | 2001 | SKÖVDE SS | AB1901 | 25 m | ||
30 | 251 | Bolin David | 1998 | MARIESTAD | 25 m | |||
31 | 244 | Sandgren Oskar | 2001 | FALKÖPING | 25 m | |||
32 | 127 | Svensson Markus | 2001 | ÅSUNDEN | AH0301 | 25 m | ||
33 | 117 | Gustafsson Simon | 2001 | ÅSUNDEN | AH9101 | 25 m | ||
34 | 172 | Grahn Herbert | 2001 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
35 | 177 | Jernberg Erik | 2000 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
36 | 181 | Jonsson Emil | 1999 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
37 | 59 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 25 m | ||
38 | 74 | Fredin Felix | 2000 | MASS | 25 m | |||
39 | 89 | Lugn Adam | 2001 | SKARA SS | AH0701 | 25 m | ||
40 | 198 | Thorsell Ludvig | 2001 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
41 | 42 | Garström Karl | 2001 | BILLINGEN | 25 m | |||
42 | 245 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 25 m | |||
43 | 226 | Bergström Nils | 1999 | FALKÖPING | 25 m | |||
Gren 23, 25m Bröstsim Fl 9år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 163 | Andersson Hanna | 2002 | SKÖVDE SS | 25 m | 25.66 | ||
2 | 78 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 25 m | 26.46 | |
3 | 76 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 25 m | 27.66 | |
4 | 152 | Zanderau Willma | 2003 | MARIESTAD | AB7203 | 25 m | 29.58 | |
5 | 79 | Lindqvist Elina | 2002 | MASS | AC1402 | 25 m | 29.85 | |
6 | 92 | Lilja Astrid | 2002 | SKENE SIM | AE3602 | 25 m | 31.62 | |
7 | 14 | Hägglund Sara | 2002 | ALINGSÅS | 25 m | 32.13 | ||
8 | 199 | Torin Alexandra | 2002 | SKÖVDE SS | 25 m | 33.06 | ||
9 | 239 | Palmenäs Emma | 2002 | FALKÖPING | 25 m | 33.65 | ||
10 | 94 | Skoglund Emelia | 2003 | SKENE SIM | AB4603 | 25 m | 34.12 | |
11 | 12 | Hedlund Emma | 2002 | ALINGSÅS | 25 m | 34.44 | ||
12 | 122 | Odd Elsa | 2002 | ÅSUNDEN | AE4602 | 25 m | 35.09 | |
13 | 126 | Singstrand Isabelle | 2002 | ÅSUNDEN | AA9602 | 25 m | 35.47 | |
14 | 255 | Johansson Ida | 2002 | FALKÖPING | AE1602 | 25 m | 36.36 | |
15 | 18 | Rohrmüller Hanna | 2002 | ALINGSÅS | 25 m | 36.97 | ||
16 | 191 | Rosebrink Tindra | 2003 | SKÖVDE SS | AA5603 | 25 m | 37.04 | |
17 | 248 | Winlöf Ebba | 2003 | FALKÖPING | AA8203 | 25 m | 37.38 | |
18 | 193 | Rosenqvist Tilda | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | 46.77 | ||
19 | 235 | Karlström Matilda | 2002 | FALKÖPING | 25 m | |||
20 | 224 | Axelsson Märta | 2003 | FALKÖPING | 25 m | |||
21 | 124 | Pettersson Filippa | 2003 | ÅSUNDEN | AB5303 | 25 m | ||
22 | 139 | Kramer Ida | 2002 | MARIESTAD | 25 m | |||
23 | 238 | Omic Hanna | 2003 | FALKÖPING | 25 m | |||
24 | 243 | Sandgren Olivia | 2003 | FALKÖPING | 25 m | |||
25 | 77 | Andrén Mikaela | 2002 | MASS | 25 m | |||
Gren 24, 25m Bröstsim Po 9år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 103 | Hansen Ludvig | 2003 | VARABYGDEN | AA3303 | 25 m | 29.13 | |
2 | 84 | Klaren Carl-Johan | 2002 | SKARA SS | 25 m | 31.78 | ||
3 | 169 | Gereonsson Viktor | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | 36.30 | ||
4 | 140 | Leijon Markus | 2002 | MARIESTAD | 25 m | |||
5 | 232 | Johansson Jonatan | 2002 | FALKÖPING | 25 m | |||
6 | 171 | Gertsson Oskar | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
Gren 25, 4X50m Frisim Fl 14år o ä |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 154 | Skövde SS | 1995 | SKÖVDE SS | 25 m | 2:07.51 | ||
2 | 1 | Alingsås SLS Tjejer 1 | 0 | ALINGSÅS | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 155 | Skövde SS Lag 1 | 1995 | SKÖVDE SS | 25 m | 2:14.38 | ||
4 | 28 | Billingens Simklubb | 1993 | BILLINGEN | 25 m | 2:45.00 | ||
Gren 26, 4X50m Frisim Po 14år o ä |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 223 | Fss Killar | 0 | FALKÖPING | 25 m | 1:54.97 | ||
2 | 4 | Asls Grabbar 1 | 0 | ALINGSÅS | 25 m | 2:06.50 | ||
3 | 30 | Billingens SK Lion Four | 1995 | BILLINGEN | 25 m | 2:40.00 | ||
4 | 160 | Skövde SS Lag 6 | 0 | SKÖVDE SS | 25 m | 3:20.63 | ||
5 | 133 | Varabygdens Killar | 0 | VARABYGDEN | 25 m | |||
6 | 204 | SK Götene Lag 1 P | 1991 | SK GÖTENE | 25 m | |||
Gren 27, 4X50m Frisim Fl 13år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 203 | SK Götene Lag 1 F | 0 | SK GÖTENE | 25 m | 2:17.73 | ||
2 | 157 | Skövde SS Lag 3 | 1998 | SKÖVDE SS | 25 m | 2:44.16 | ||
3 | 205 | SK Götene Lag 2 F | 0 | SK GÖTENE | 25 m | 2:48.00 | ||
4 | 158 | Skövde SS Lag 4 | 1998 | SKÖVDE SS | 25 m | 3:50.79 | ||
5 | 136 | Mariestad Dam C-E | 2000 | MARIESTAD | 25 m | |||
6 | 134 | Varabygdens Tjejer | 0 | VARABYGDEN | 25 m | |||
7 | 114 | Åss Lag2 | 0 | ÅSUNDEN | 25 m | |||
8 | 80 | Skara SS | 0 | SKARA SS | 25 m | |||
9 | 3 | Alingsås SLS Tjejer 3 | 0 | ALINGSÅS | 25 m | |||
10 | 2 | Alingsås SLS Tjejer 2 | 0 | ALINGSÅS | 25 m | |||
Gren 28, 4X50m Frisim Po 13år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 159 | Skövde SS Lag 5 | 1998 | SKÖVDE SS | 25 m | 2:12.39 | ||
2 | 137 | Mariestad Herr 1 | 0 | MARIESTAD | 25 m | |||
3 | 5 | Asls Grabbar 2 | 0 | ALINGSÅS | 25 m | |||
Gren 29, 100m Ryggsim Fl 14år o ä |
OBS! Gren 29 och 31 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 174 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 1:09.04 | |
2 | 164 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 1:10.73 | |
3 | 130 | Törnqvist Cajsa | 1996 | ÅSUNDEN | BD1296 | 25 m | 1:16.40 | |
4 | 20 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 1:16.75 | |
5 | 188 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 1:16.90 | |
6 | 58 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 1:16.92 | |
7 | 249 | Winlöf Linnéa | 1994 | FALKÖPING | AD0494 | 25 m | 1:17.23 | |
8 | 176 | Jern Lovisa | 1995 | SKÖVDE SS | AW3295 | 25 m | 1:20.34 | |
9 | 131 | Ullberg Camilla | 1997 | ÅSUNDEN | AS6497 | 25 m | 1:23.31 | |
10 | 26 | Zellén Sophia | 1996 | ALINGSÅS | BQ9496 | 25 m | 1:23.78 | |
11 | 15 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 1:24.37 | |
12 | 141 | Läth Julia | 1997 | MARIESTAD | AV1897 | 25 m | 1:26.75 | |
13 | 241 | Samuelsson Nora | 1997 | FALKÖPING | AG8897 | 25 m | 1:28.16 | |
14 | 173 | Grape Elina | 1995 | SKÖVDE SS | BS5295 | 25 m | 1:28.63 | |
15 | 51 | Mellqvist Elvira | 1995 | BILLINGEN | AW0295 | 25 m | 1:29.79 | |
16 | 168 | Essemo-Lorenzen Sara | 1995 | SKÖVDE SS | AL5695 | 25 m | 1:30.26 | |
17 | 167 | Ericsson Moa | 1997 | SKÖVDE SS | AJ8297 | 25 m | 1:30.79 | |
18 | 106 | Johansson Hanna | 1997 | VARABYGDEN | AS0497 | 25 m | 1:35.41 | |
19 | 135 | Andersson Jessica | 1997 | VARABYGDEN | BB7497 | 25 m | 1:51.77 | |
20 | 254 | Gustavsson Sandra | 1996 | VARABYGDEN | BN2296 | 25 m | 2:09.97 | |
21 | 43 | Grönlund Ellen | 1997 | BILLINGEN | AR2697 | 25 m | ||
Gren 30, 100m Ryggsim Po 14år o ä |
OBS! Gren 30 och 32 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 8 | Decoy Marcus | 1992 | ALINGSÅS | AX5192 | 25 m | 1:06.30 | |
2 | 230 | Elofsson Jonathan | 1993 | FALKÖPING | AV7393 | 25 m | 1:11.88 | |
3 | 190 | Ramos Marco | 1993 | SKÖVDE SS | AD7193 | 25 m | 1:12.90 | |
4 | 229 | Elofsson Andreas | 1995 | FALKÖPING | AF3995 | 25 m | 1:13.56 | |
5 | 231 | Ingemansson Gustav | 1995 | FALKÖPING | AO3395 | 25 m | 1:14.71 | |
6 | 227 | Björefeldt Johan | 1994 | FALKÖPING | AK6194 | 25 m | 1:15.39 | |
7 | 195 | Staflund Johan | 1997 | SKÖVDE SS | AE7197 | 25 m | 1:19.24 | |
8 | 107 | Larsson Kristoffer | 1997 | VARABYGDEN | AO9197 | 25 m | 1:19.36 | |
9 | 111 | Lund Erik | 1996 | VARABYGDEN | AO9596 | 25 m | 1:21.40 | |
10 | 161 | Andersson Anton | 1996 | SKÖVDE SS | AU2796 | 25 m | 1:23.35 | |
11 | 16 | Kaudern Jesper | 1997 | ALINGSÅS | AN4997 | 25 m | 1:25.75 | |
12 | 37 | Erixon Theo | 1997 | BILLINGEN | AM0597 | 25 m | 1:27.05 | |
13 | 209 | Björkman Jesper | 1997 | SK GÖTENE | AN8797 | 25 m | 1:29.03 | |
14 | 116 | Björklund Anton | 1995 | ÅSUNDEN | AU4795 | 25 m | 1:30.82 | |
15 | 213 | Engqvist Victor | 1997 | SK GÖTENE | AN1997 | 25 m | 1:35.57 | |
16 | 138 | German Eddie | 1997 | MARIESTAD | AH4397 | 25 m | 1:38.61 | |
17 | 221 | Runersjö Nils | 1995 | SK GÖTENE | AZ3595 | 25 m | 1:38.64 | |
18 | 250 | Öhlin Felix | 1995 | FALKÖPING | BB2395 | 25 m | 1:39.45 | |
19 | 53 | Petuchov Jurij | 1997 | BILLINGEN | AO4197 | 50 m | 1:39.94 | |
20 | 54 | Schiller Carl | 1997 | BILLINGEN | AE1197 | 50 m | 1:41.12 | |
21 | 233 | Johansson Lucas | 1997 | FALKÖPING | AJ0397 | 25 m | 1:41.30 | |
22 | 206 | Andersson Anton | 1997 | SK GÖTENE | AN9797 | 25 m | 1:43.31 | |
23 | 211 | Dzafic Amel | 1997 | SK GÖTENE | AN2997 | 25 m | 1:48.24 | |
24 | 115 | Basth John | 1997 | ÅSUNDEN | AP9597 | 25 m | 1:55.61 | |
25 | 49 | Johansson Mattias | 1997 | BILLINGEN | AM9397 | 25 m | ||
26 | 183 | Kjellqvist Anton | 1991 | SKÖVDE SS | AH1991 | 25 m | ||
Gren 33, 50m Ryggsim Fl 10-13år |
OBS! Gren 33 och 35 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 219 | Larm Matilda | 1999 | SK GÖTENE | AD5699 | 25 m | 37.02 | |
2 | 23 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 37.13 | |
3 | 24 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 38.05 | |
4 | 120 | Johansson Fanny | 1999 | ÅSUNDEN | AY0699 | 25 m | 39.49 | |
5 | 119 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | 39.97 | |
6 | 93 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 40.18 | |
7 | 201 | Wallén Elise | 1998 | SKÖVDE SS | AN1298 | 25 m | 40.47 | |
8 | 27 | Sagré Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 25 m | 41.18 | |
9 | 194 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 25 m | 41.81 | |
10 | 52 | Olofsson Erica | 1998 | BILLINGEN | AG2898 | 25 m | 42.46 | |
11 | 45 | Gustavsson Julia | 1998 | BILLINGEN | AC4298 | 25 m | 42.65 | |
12 | 109 | Lindberg Wilma | 1999 | VARABYGDEN | AO8699 | 25 m | 42.94 | |
13 | 95 | Bengtsson Emilia | 1999 | VARABYGDEN | AP7499 | 25 m | 43.66 | |
14 | 21 | Söderman Linnéa | 1998 | ALINGSÅS | AL0298 | 25 m | 43.73 | |
15 | 175 | Jern Isabelle | 1998 | SKÖVDE SS | AU8498 | 25 m | 44.16 | |
16 | 166 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 25 m | 47.22 | |
17 | 129 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | 47.60 | |
18 | 212 | Dzafic Amela | 2000 | SK GÖTENE | AG3400 | 25 m | 48.25 | |
19 | 143 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | AB2801 | 25 m | 48.33 | |
20 | 60 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | AO1200 | 25 m | 48.34 | |
21 | 62 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | 25 m | 48.41 | ||
22 | 121 | Larsson Julia | 1998 | ÅSUNDEN | BD8698 | 25 m | 49.51 | |
23 | 207 | Andersson Elin | 1999 | SK GÖTENE | AG1499 | 25 m | 49.55 | |
24 | 48 | Ivarsson Nellie | 1998 | BILLINGEN | BF4498 | 25 m | 50.09 | |
25 | 210 | Borg Vendela | 1998 | SK GÖTENE | AO1698 | 25 m | 50.14 | |
26 | 55 | Schiller Lisa | 1999 | BILLINGEN | AG8499 | 25 m | 50.26 | |
27 | 192 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 25 m | 50.38 | |
28 | 218 | Hult Julia Andersson | 1998 | SK GÖTENE | BH4698 | 25 m | 50.42 | |
29 | 102 | Hansen Alice | 1999 | VARABYGDEN | AP2899 | 25 m | 50.60 | |
30 | 132 | Wallgren Amanda | 1999 | ÅSUNDEN | AT3699 | 25 m | 51.44 | |
31 | 184 | Kullander Amanda | 1999 | SKÖVDE SS | AS1699 | 25 m | 52.22 | |
32 | 186 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 25 m | 52.26 | |
33 | 123 | Paasikivi Melinda | 1999 | ÅSUNDEN | AY6499 | 25 m | 52.35 | |
34 | 242 | Samuelsson Tuva | 2001 | FALKÖPING | AB5201 | 25 m | 52.41 | |
35 | 67 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | 25 m | 52.91 | ||
36 | 216 | Graje Cornelia | 2000 | SK GÖTENE | AV9400 | 25 m | 53.18 | |
37 | 99 | Eliaesson Emilia | 2000 | VARABYGDEN | AG1400 | 25 m | 53.37 | |
38 | 225 | Axelsson Nora | 2000 | FALKÖPING | AO9600 | 25 m | 53.76 | |
39 | 83 | Ingemarsson Agnes | 2000 | SKARA SS | 25 m | 53.81 | ||
40 | 185 | Lindberg Anna | 2001 | SKÖVDE SS | AH4401 | 25 m | 53.92 | |
41 | 63 | Elsius Emma | 2000 | MASS | 25 m | 54.79 | ||
42 | 69 | Henriksson Moa | 2001 | MASS | 25 m | 56.01 | ||
43 | 170 | Gertsson Hanna | 1999 | SKÖVDE SS | 25 m | 56.43 | ||
44 | 108 | Larsson Olivia | 1998 | VARABYGDEN | BB6498 | 25 m | 57.82 | |
45 | 125 | Sandin Linnea | 1999 | ÅSUNDEN | AS0699 | 25 m | 58.04 | |
46 | 144 | Nordkvist Alice | 2000 | MARIESTAD | AV8400 | 25 m | 58.80 | |
47 | 70 | Ericsson Alma | 2000 | MASS | 25 m | 59.93 | ||
48 | 247 | Winberg Alma | 2001 | FALKÖPING | AH6401 | 25 m | 1:00.03 | |
49 | 96 | Berglund Emilia | 2000 | VARABYGDEN | AP3800 | 25 m | 1:00.11 | |
50 | 104 | Jansson Annie | 2001 | VARABYGDEN | AC5201 | 25 m | 1:01.19 | |
51 | 145 | Ohlsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 25 m | 1:01.55 | |
52 | 112 | Lund Ida | 2001 | VARABYGDEN | AC4201 | 25 m | 1:06.84 | |
53 | 90 | Cervin Jasemin | 2001 | SKENE SIM | AN5601 | 25 m | 1:07.50 | |
54 | 50 | Linde Lova | 2000 | BILLINGEN | 25 m | 1:07.80 | ||
55 | 240 | Rislund Lovis | 1999 | FALKÖPING | 25 m | 1:08.93 | ||
56 | 208 | Andersson Klara | 2001 | SK GÖTENE | AC6801 | 25 m | 1:15.60 | |
57 | 19 | Rosenberg Jenni | 2000 | ALINGSÅS | 25 m | |||
58 | 34 | Emanuelsson Vera Fransson | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | ||
59 | 31 | Blomgren Angelica | 2001 | BILLINGEN | 25 m | |||
60 | 33 | Dovrén Tilda | 2001 | BILLINGEN | AB6401 | 25 m | ||
61 | 40 | Forssgren Anna | 2001 | BILLINGEN | 25 m | |||
62 | 64 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | 25 m | |||
63 | 65 | Premmert Ellen | 2001 | MASS | 25 m | |||
64 | 68 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | 25 m | |||
65 | 66 | Selborn Johanna | 2001 | MASS | 25 m | |||
66 | 81 | Brunberg Linnea | 2000 | SKARA SS | 25 m | |||
67 | 82 | Grahn Elin | 2001 | SKARA SS | AO8401 | 25 m | ||
68 | 86 | Lindström Victoria | 2000 | SKARA SS | 25 m | |||
69 | 252 | Kovala Mollie | 2001 | MARIESTAD | 25 m | |||
70 | 214 | Friberg Malin | 1998 | SK GÖTENE | 25 m | |||
71 | 228 | Björkman Hanna | 2001 | FALKÖPING | 25 m | |||
72 | 246 | Svensson Kajsa | 2001 | FALKÖPING | AH7401 | 25 m | ||
73 | 85 | Kylén Matilda | 1999 | SKARA SS | AX1699 | 25 m | ||
Gren 34, 50m Ryggsim Po 10-13år |
OBS! Gren 34 och 36 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 61 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 36.58 | |
2 | 6 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 36.94 | |
3 | 142 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 37.03 | |
4 | 91 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 38.06 | |
5 | 202 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 25 m | 38.93 | |
6 | 146 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 39.77 | |
7 | 13 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 25 m | 43.00 | |
8 | 182 | Karhi Mattias | 1999 | SKÖVDE SS | AH0399 | 25 m | 44.42 | |
9 | 97 | Christensson Hampus | 1999 | VARABYGDEN | AD9399 | 25 m | 45.28 | |
10 | 234 | Johansson Viktor | 1998 | FALKÖPING | AL7798 | 25 m | 45.54 | |
11 | 110 | Lund Carl | 1999 | VARABYGDEN | AE5799 | 25 m | 46.47 | |
12 | 118 | Hansson Dennis | 2000 | ÅSUNDEN | AB9900 | 25 m | 46.66 | |
13 | 22 | Vandija Alexander | 2000 | ALINGSÅS | 25 m | 47.50 | ||
14 | 165 | Brockmar Linus | 2001 | SKÖVDE SS | AB1901 | 25 m | 48.51 | |
15 | 25 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 25 m | 49.70 | |
16 | 180 | Jonsson Adam | 1999 | SKÖVDE SS | 25 m | 51.39 | ||
17 | 74 | Fredin Felix | 2000 | MASS | 25 m | 51.47 | ||
18 | 181 | Jonsson Emil | 1999 | SKÖVDE SS | 25 m | 52.18 | ||
19 | 220 | Lövgren Jesper | 1999 | SK GÖTENE | 25 m | 52.38 | ||
20 | 71 | Tiger Emil | 2000 | MASS | 25 m | 52.38 | ||
21 | 178 | Jernström Max | 1999 | SKÖVDE SS | AM2599 | 25 m | 52.48 | |
22 | 75 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | 25 m | 52.51 | ||
23 | 187 | Nilssen Linus | 2000 | SKÖVDE SS | 25 m | 52.64 | ||
24 | 147 | Palmér Jakob | 2001 | MARIESTAD | AC6901 | 25 m | 53.06 | |
25 | 222 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 25 m | 53.56 | |
26 | 196 | Strandberg Nataniel | 1999 | SKÖVDE SS | AM4599 | 25 m | 58.63 | |
27 | 7 | Bergstedt Robin | 2000 | ALINGSÅS | AC6700 | 25 m | 59.21 | |
28 | 179 | Johansson Rasmus | 2000 | SKÖVDE SS | AI4700 | 25 m | 1:00.85 | |
29 | 59 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 50 m | 1:05.85 | |
30 | 198 | Thorsell Ludvig | 2001 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
31 | 42 | Garström Karl | 2001 | BILLINGEN | 25 m | |||
32 | 245 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 25 m | |||
33 | 89 | Lugn Adam | 2001 | SKARA SS | AH0701 | 25 m | ||
34 | 237 | Linnarsson Joel | 2001 | FALKÖPING | 25 m | |||
35 | 117 | Gustafsson Simon | 2001 | ÅSUNDEN | AH9101 | 25 m | ||
36 | 127 | Svensson Markus | 2001 | ÅSUNDEN | AH0301 | 25 m | ||
37 | 251 | Bolin David | 1998 | MARIESTAD | 25 m | |||
38 | 128 | Svensson Viktor | 2000 | ÅSUNDEN | AP8300 | 25 m | ||
39 | 72 | Schiöler Felix | 2001 | MASS | 25 m | |||
Gren 37, 25m Ryggsim Fl 9år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 79 | Lindqvist Elina | 2002 | MASS | AC1402 | 25 m | 21.59 | |
2 | 76 | Janzén Saga | 2002 | MASS | AB9802 | 25 m | 24.70 | |
3 | 12 | Hedlund Emma | 2002 | ALINGSÅS | 25 m | 25.83 | ||
4 | 78 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 25 m | 27.04 | |
5 | 255 | Johansson Ida | 2002 | FALKÖPING | AE1602 | 25 m | 27.68 | |
6 | 18 | Rohrmüller Hanna | 2002 | ALINGSÅS | 25 m | 27.99 | ||
7 | 77 | Andrén Mikaela | 2002 | MASS | 25 m | 27.99 | ||
8 | 163 | Andersson Hanna | 2002 | SKÖVDE SS | 25 m | 28.27 | ||
9 | 191 | Rosebrink Tindra | 2003 | SKÖVDE SS | AA5603 | 25 m | 30.01 | |
10 | 14 | Hägglund Sara | 2002 | ALINGSÅS | 25 m | 30.26 | ||
11 | 248 | Winlöf Ebba | 2003 | FALKÖPING | AA8203 | 25 m | 30.86 | |
12 | 122 | Odd Elsa | 2002 | ÅSUNDEN | AE4602 | 25 m | 31.42 | |
13 | 126 | Singstrand Isabelle | 2002 | ÅSUNDEN | AA9602 | 25 m | 32.16 | |
14 | 193 | Rosenqvist Tilda | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | 33.16 | ||
15 | 36 | Ericsson Isabelle | 2003 | BILLINGEN | 25 m | 34.00 | ||
16 | 94 | Skoglund Emelia | 2003 | SKENE SIM | AB4603 | 25 m | 34.29 | |
17 | 92 | Lilja Astrid | 2002 | SKENE SIM | AE3602 | 25 m | 34.31 | |
18 | 239 | Palmenäs Emma | 2002 | FALKÖPING | 25 m | 40.14 | ||
19 | 41 | Forssgren Klara | 2003 | BILLINGEN | 25 m | 44.85 | ||
20 | 39 | Forss Trine | 2003 | BILLINGEN | 25 m | |||
21 | 38 | Forss Jennie | 2002 | BILLINGEN | 25 m | |||
22 | 32 | Blomgren Emilia | 2004 | BILLINGEN | 25 m | |||
23 | 35 | Engman Stina | 2003 | BILLINGEN | 25 m | |||
24 | 44 | Gustavsson Elsa | 2005 | BILLINGEN | 25 m | |||
25 | 46 | Gustavsson Tea | 2002 | BILLINGEN | 25 m | |||
26 | 47 | Hagström Lovis | 2004 | BILLINGEN | 25 m | |||
27 | 152 | Zanderau Willma | 2003 | MARIESTAD | AB7203 | 25 m | ||
28 | 57 | Thempo Clara | 2003 | BILLINGEN | 25 m | |||
29 | 224 | Axelsson Märta | 2003 | FALKÖPING | 25 m | |||
30 | 235 | Karlström Matilda | 2002 | FALKÖPING | 25 m | |||
31 | 236 | Kämpe Jenny | 2002 | FALKÖPING | 25 m | |||
32 | 124 | Pettersson Filippa | 2003 | ÅSUNDEN | AB5303 | 25 m | ||
33 | 238 | Omic Hanna | 2003 | FALKÖPING | 25 m | |||
34 | 243 | Sandgren Olivia | 2003 | FALKÖPING | 25 m | |||
35 | 56 | Spångberg Hilda | 2003 | BILLINGEN | 25 m | |||
Gren 38, 25m Ryggsim Po 9år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 169 | Gereonsson Viktor | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | 30.53 | ||
2 | 84 | Klaren Carl-Johan | 2002 | SKARA SS | 25 m | 31.81 | ||
3 | 232 | Johansson Jonatan | 2002 | FALKÖPING | 25 m | |||
4 | 140 | Leijon Markus | 2002 | MARIESTAD | 25 m | |||
Gren 39, 100m Fjärilsim Fl 14år oä |
OBS! Gren 39 och 41 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 188 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 1:14.53 | |
2 | 164 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 1:15.69 | |
3 | 58 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 1:16.28 | |
4 | 249 | Winlöf Linnéa | 1994 | FALKÖPING | AD0494 | 25 m | 1:19.08 | |
5 | 20 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 1:19.41 | |
6 | 15 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 1:21.21 | |
7 | 131 | Ullberg Camilla | 1997 | ÅSUNDEN | AS6497 | 25 m | 1:23.79 | |
8 | 148 | Segerstedt Rebecca | 1994 | MARIESTAD | BX5494 | 25 m | 1:23.79 | |
9 | 241 | Samuelsson Nora | 1997 | FALKÖPING | AG8897 | 25 m | 1:24.32 | |
10 | 141 | Läth Julia | 1997 | MARIESTAD | AV1897 | 25 m | 1:26.43 | |
11 | 162 | Andersson Fanny | 1995 | SKÖVDE SS | BD3295 | 25 m | 1:30.57 | |
12 | 51 | Mellqvist Elvira | 1995 | BILLINGEN | AW0295 | 50 m | 1:31.71 | |
13 | 176 | Jern Lovisa | 1995 | SKÖVDE SS | AW3295 | 25 m | 1:31.76 | |
14 | 189 | Pålsson Linnea | 1995 | SKÖVDE SS | AL7695 | 25 m | ||
15 | 167 | Ericsson Moa | 1997 | SKÖVDE SS | AJ8297 | 25 m | ||
Gren 40, 100m Fjärilsim Po 14år oä |
OBS! Gren 40 och 42 är sammanslagna. Delas upp i resultatlistan |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 8 | Decoy Marcus | 1992 | ALINGSÅS | AX5192 | 25 m | 1:03.48 | |
2 | 229 | Elofsson Andreas | 1995 | FALKÖPING | AF3995 | 25 m | 1:10.14 | |
3 | 230 | Elofsson Jonathan | 1993 | FALKÖPING | AV7393 | 25 m | 1:13.49 | |
4 | 231 | Ingemansson Gustav | 1995 | FALKÖPING | AO3395 | 25 m | 1:15.21 | |
5 | 227 | Björefeldt Johan | 1994 | FALKÖPING | AK6194 | 25 m | 1:18.02 | |
6 | 195 | Staflund Johan | 1997 | SKÖVDE SS | AE7197 | 25 m | 1:19.93 | |
7 | 107 | Larsson Kristoffer | 1997 | VARABYGDEN | AO9197 | 25 m | 1:21.59 | |
8 | 16 | Kaudern Jesper | 1997 | ALINGSÅS | AN4997 | 25 m | 1:32.78 | |
9 | 213 | Engqvist Victor | 1997 | SK GÖTENE | AN1997 | 25 m | 1:34.16 | |
10 | 111 | Lund Erik | 1996 | VARABYGDEN | AO9596 | 25 m | 1:36.46 | |
11 | 209 | Björkman Jesper | 1997 | SK GÖTENE | AN8797 | 25 m | 1:36.86 | |
12 | 105 | Johansson Andreas | 1995 | VARABYGDEN | AP7995 | 25 m | 1:38.49 | |
13 | 116 | Björklund Anton | 1995 | ÅSUNDEN | AU4795 | 25 m | 1:38.63 | |
14 | 233 | Johansson Lucas | 1997 | FALKÖPING | AJ0397 | 25 m | 1:50.31 | |
15 | 221 | Runersjö Nils | 1995 | SK GÖTENE | AZ3595 | 25 m | ||
16 | 161 | Andersson Anton | 1996 | SKÖVDE SS | AU2796 | 25 m | ||
17 | 211 | Dzafic Amel | 1997 | SK GÖTENE | AN2997 | 25 m | ||
18 | 53 | Petuchov Jurij | 1997 | BILLINGEN | AO4197 | 25 m | ||
19 | 183 | Kjellqvist Anton | 1991 | SKÖVDE SS | AH1991 | 25 m | ||
Gren 43, 50m Fjärilsim Fl 12-13år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 36.27 | |
2 | 219 | Larm Matilda | 1999 | SK GÖTENE | AD5699 | 25 m | 36.53 | |
3 | 119 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | 38.68 | |
4 | 121 | Larsson Julia | 1998 | ÅSUNDEN | BD8698 | 25 m | 38.80 | |
5 | 24 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 39.40 | |
6 | 27 | Sagré Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 25 m | 41.14 | |
7 | 21 | Söderman Linnéa | 1998 | ALINGSÅS | AL0298 | 25 m | 41.38 | |
8 | 194 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 25 m | 41.54 | |
9 | 166 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 25 m | 42.36 | |
10 | 201 | Wallén Elise | 1998 | SKÖVDE SS | AN1298 | 25 m | 42.43 | |
11 | 109 | Lindberg Wilma | 1999 | VARABYGDEN | AO8699 | 25 m | 43.41 | |
12 | 95 | Bengtsson Emilia | 1999 | VARABYGDEN | AP7499 | 25 m | 44.03 | |
13 | 184 | Kullander Amanda | 1999 | SKÖVDE SS | AS1699 | 25 m | 55.13 | |
14 | 175 | Jern Isabelle | 1998 | SKÖVDE SS | AU8498 | 25 m | ||
15 | 125 | Sandin Linnea | 1999 | ÅSUNDEN | AS0699 | 25 m | ||
16 | 120 | Johansson Fanny | 1999 | ÅSUNDEN | AY0699 | 25 m | ||
Gren 44, 50m Fjärilsim Po 12-13år |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 142 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 32.27 | |
2 | 91 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 34.19 | |
3 | 6 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 34.73 | |
4 | 202 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 25 m | 37.96 | |
5 | 146 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 39.30 | |
6 | 61 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 40.59 | |
7 | 182 | Karhi Mattias | 1999 | SKÖVDE SS | AH0399 | 25 m | 45.87 | |
8 | 13 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 25 m | 46.96 | |
9 | 234 | Johansson Viktor | 1998 | FALKÖPING | AL7798 | 25 m | ||
10 | 196 | Strandberg Nataniel | 1999 | SKÖVDE SS | AM4599 | 25 m | ||
Gren 45, 25m Fjärilsim Fl 11år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 93 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 17.48 | |
2 | 143 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | AB2801 | 25 m | 19.65 | |
3 | 192 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 25 m | 21.87 | |
4 | 78 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 25 m | 22.77 | |
5 | 129 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | 23.33 | |
6 | 186 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 25 m | 23.74 | |
7 | 68 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | 25 m | 23.94 | ||
8 | 242 | Samuelsson Tuva | 2001 | FALKÖPING | AB5201 | 25 m | 24.02 | |
9 | 212 | Dzafic Amela | 2000 | SK GÖTENE | AG3400 | 25 m | 25.93 | |
10 | 70 | Ericsson Alma | 2000 | MASS | 25 m | |||
11 | 34 | Emanuelsson Vera Fransson | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | ||
12 | 63 | Elsius Emma | 2000 | MASS | 25 m | |||
13 | 65 | Premmert Ellen | 2001 | MASS | 25 m | |||
14 | 62 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | 25 m | |||
15 | 64 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | 25 m | |||
16 | 33 | Dovrén Tilda | 2001 | BILLINGEN | AB6401 | 25 m | ||
17 | 66 | Selborn Johanna | 2001 | MASS | 25 m | |||
18 | 60 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | AO1200 | 25 m | ||
19 | 67 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | 25 m | |||
20 | 83 | Ingemarsson Agnes | 2000 | SKARA SS | 25 m | |||
21 | 225 | Axelsson Nora | 2000 | FALKÖPING | AO9600 | 25 m | ||
22 | 246 | Svensson Kajsa | 2001 | FALKÖPING | AH7401 | 25 m | ||
23 | 247 | Winberg Alma | 2001 | FALKÖPING | AH6401 | 25 m | ||
24 | 69 | Henriksson Moa | 2001 | MASS | 25 m | |||
Gren 46, 25m Fjärilsim Po 11år o y |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 25 m | 20.17 | |
2 | 118 | Hansson Dennis | 2000 | ÅSUNDEN | AB9900 | 25 m | 20.23 | |
3 | 165 | Brockmar Linus | 2001 | SKÖVDE SS | AB1901 | 25 m | 24.47 | |
4 | 147 | Palmér Jakob | 2001 | MARIESTAD | AC6901 | 25 m | 25.06 | |
5 | 179 | Johansson Rasmus | 2000 | SKÖVDE SS | AI4700 | 25 m | 31.56 | |
6 | 7 | Bergstedt Robin | 2000 | ALINGSÅS | AC6700 | 25 m | 36.49 | |
7 | 232 | Johansson Jonatan | 2002 | FALKÖPING | 25 m | |||
8 | 75 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | 25 m | |||
9 | 71 | Tiger Emil | 2000 | MASS | 25 m | |||
10 | 72 | Schiöler Felix | 2001 | MASS | 25 m | |||
11 | 74 | Fredin Felix | 2000 | MASS | 25 m | |||
12 | 187 | Nilssen Linus | 2000 | SKÖVDE SS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 01 mars 2011 |
Licensierad till: Simklubben Götene | Utskriftstid | 18:36 |